מתלבטים איפה להתקין את כיסא הבטיחות? האם באמצע או באחד הצדדים? באיזה צד הכי נכון להתקין? למה (לפעמים) אי אפשר להתקין כיסא בטיחות במושב האמצעי? איפה להתקין במידה ויש לי 2 כסאות?
שלום שגיא,
איזה כסאות היית ממליץ להתקין (אם ניתן בכלל) בהונדה ג'אז 2017 כך שיכנסו 3 כסאות בטיחות?
ילד ב 4 וחצי ועוד תאומים בני 10 חודשים
תודה
Last edited 1 month ago by גיא
אלונה
10/05/2024 21:06
יש לנו תינוקת וילד בן 3- כיסאות בוליווארד קליקטייק וציקו מייפיט. את מי מהן למקם באמצע? אין לנו איזופיקס באמצע (יונדאי 30) אבל למיטבהבנתי ניתן להתקין את הציקו עם חגורת הבטיחות ואת הבוליווארד עם הקליקטייק כמובן.
תודה!
איילת
16/02/2024 00:42
תודה שגיא!
ברכב בו יש איזופיקס רק במושבים הימני והשמאלי ויש ילד אחד – האם נכון יהיה להתקין מושב שיכול להתחבר בלי איזופיקס במושב האמצעי? האם זו האופציה הבטוחה ביותר?
אם כן, על איזה מושב צר אתה ממליץ לרכב רינו קליאו 2017?
שלום שגיא,
איזה כסאות היית ממליץ להתקין (אם ניתן בכלל) בהונדה ג'אז 2017 כך שיכנסו 3 כסאות בטיחות?
ילד ב 4 וחצי ועוד תאומים בני 10 חודשים
תודה
יש לנו תינוקת וילד בן 3- כיסאות בוליווארד קליקטייק וציקו מייפיט. את מי מהן למקם באמצע? אין לנו איזופיקס באמצע (יונדאי 30) אבל למיטבהבנתי ניתן להתקין את הציקו עם חגורת הבטיחות ואת הבוליווארד עם הקליקטייק כמובן.
תודה!
תודה שגיא!
ברכב בו יש איזופיקס רק במושבים הימני והשמאלי ויש ילד אחד – האם נכון יהיה להתקין מושב שיכול להתחבר בלי איזופיקס במושב האמצעי? האם זו האופציה הבטוחה ביותר?
אם כן, על איזה מושב צר אתה ממליץ לרכב רינו קליאו 2017?
תודה רבה